Mary Cohr - ceník péče

 Ošetření Mary Cohr             Mary Cohr

Ke každému ošetření Mary Cohr získáte ošetření biostimulačním laserem zdarma.

 

Základní ošetření dle typu pleti (90 min.)- odlíčení, povrchové čištění, úprava obočí, peeling, hluboké čištění, sérum, masáž, maska, krém, zklidnění a ošetření pleti biostimulačním laserem….........................................…………….. od 790,-

 Ošetření s diamantovou mikrodermabrazí- odlíčení, diamantová mikrodermabraze, úprava obočí,  kosmetická masáž, zapracování séra ultrazvukem, aplikace  masky, ošetření pěstícím  a očním krémem, biostimulační laser…………od 890,-

 

Speciální salonní kůry francouzské kosmetiky Mary Cohr s použítím přírodních esenciálních olejů a rostliných koncentátů:

                                                 

 Dermopeeling-  znovuobnovující péče s ovocnými kyselinami :

Péče s „efektem nové pleti“ obsahuje ovocné kyseliny a zanechává pleť mladší a jasnější. Peelingový efekt s AHA kyselinami - odstraňuje odumřelé buňky, které způsobují nedostatečné okysličení pokožky a mdlý odstín pleti. Vytváří novou a mladší pleť. Rozjasňuje odstín pleti, působí proti pigmentovým skvrnám, omlazuje rysy. Po aplikaci je pleť čistá, prosvětlená, zjemněná a zářivá, pihy méně výrazné. Liftingový efekt - regeneruje pleť do hloubky a navrací jí mladistvý vzhled. Pleť je hladší, jemnější a jasnější. Obličej viditelně zkrásněl.             

Phytooxygene-  100% přírodní BIO kůra

 

 Ceny speciálních profesionálních ošetření  Vám v případě zájmu rádi sdělíme buď telefonicky nebo e-mailem. Ceník je k dispozici k nahlédnutí v salonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

NTdkOWUxN